despre noi proiecte servicii cariere contact
CIVIDINI PROIECT
Str. Ritmului nr.4, sect.2, Bucuresti
Tel/Fax:

    021 250 39 91
    cividiniproiect@gmail.com

Imobil aparamente_ Avrig 14
Locuinta dubla unifamiliala_Aleea Scrovistea 22-24
Imobile birouri_str. Dr.Felix 55-57
Imobil locuinte_str.G-ral Constantinide, nr.10
Locuinta unifamiliala de tip "vila"_Aleea Meteorologiei 18
Imobil birouri Dorobanti 252-256
Cividini Proiect este intr-o continua dezvoltare si, de accea, suntem intotdeauna in cautare de oameni inteligenti si ambitiosi pentru a se alatura echipei noastre. Puteti aplica pentru urmatoarele posturi:

Inginer Proiectant de Structuri si Arhitect

Se ofera conditii excelente de formare si dezvoltare profesionala, pachet salarial motivant, program de lucru flexibil. Slujba este full-time.

Numar locuri: 0

Pentru a va putea alatura echipei noastre tot ceea ce trebuie sa faceti este sa completati CV-ul dumneavoastra online si noi va vom contacta!

  CV ONLINE

  Campurile cu * sunt obligatorii
DATE PERSONALE

*Nume:

*Prenume:

*Data nasterii:

*Adresa:

*Telefon:

*Email:

Permis condurere:

Stagiu militar satisfacut:
JOBUL DORIT

*Job dorit:

*Tip Job (Part-time, Full-time, Sezonier, Practica):

Disponibil de la data:

*Salariu dorit:
 Euro
Beneficii dorite:

EXPERIENTA

Joburi anterioare:

Care erau responsabilitatile tale:

Beneficii:

STUDII

*Liceu/Facultate/An studiu:

Atestate/Premii:

Limbi straine (limba/nivel scris/nivel vorbit/nivel citit):

Alte cunostinte/aptitudini sau observatii relevante:

© Copyright 2007 CIVIDINI PROIECT. Toate drepturile rezervate.
Design si programare: DATAGRAM